64 49 53 65 - 021

37 57 322 0920

اندیشه - نبش خیابان شاهد غربی - پاساژ رضا - طبقه همکف پلاک 6

۳۰ شرکت برتر جهانی تجهیزات پزشکی در سال ۲۰۱۸

نويسنده : حسین اسدی
در دسته : مقالات
بازدید : 1,160 views
۳۰ شرکت برتر جهانی تجهیزات پزشکی در سال ۲۰۱۸

۳۰ شرکت برتر جهانی تجهیزات پزشکی در سال ۲۰۱۸

۳۰ شرکت برتر جهانی تجهیزات پزشکی در سال ۲۰۱۸ – M&A ، تغییرات اجرایی و رشد بازارهای نوظهور به شکل دهی عملکرد مالی ۲۰۱۷ شرکت های برتر این صنعت کمک کرده است.
از بسیاری جهات ، سال ۲۰۱۷ مانند سایر سالها برای نخبگان دستگاه های پزشکی بود. مگامرگر سنت سالانه خود را حفظ کرد – سال گذشته دو مورد بابت ۲۴ میلیارد دلار بابت بکتون دیکینسون برای C.R.ard برد و ۴۶ میلیارد یورو Essilor با Luxottica ترکیب شدند. شرکت Abbott Labs همچنین مزایای اتحادیه خود با St. Jude Medical را به دست آورد که در ابتدای سال گذشته تعطیل شد و شرکت را چهار فضا به جلو در لیست ۳۰ بالا سوق داد. انگیزه جذب بازارهای نوظهور سودآور نیز ادامه یافت. سال گذشته تعدادی از شرکت ها رشد دو رقمی را در این مناطق رقابتی به دست آوردند که بسیاری از آنها پیشرفت چشمگیر در بازار چین داشتند.
با این حال ، سال ۲۰۱۷ شاهد اختلاف چشمگیر رهبری بود. جف ایملت GE ، که ۱۶ سال پیش شرکت را بر عهده داشت ، در ماه ژوئن مجدداً مدیر عامل سابق GE Healthcare John Flannery را تحویل داد. دیوید دووراک نیز در ژوئن گذشته پس از ۱۰ سال تصدی ریاست زیمر بیومت ، بازنشسته شد و تاج و تخت را به عنوان برایان هانسون ، مدیر اجرایی سابق Medtronic واگذار کرد. هر دو جو Jimenez از Novartis و Lukas Braunschweiler از Sonova Holding در سپتامبر گذشته ، پس از هشت سال و شش سال در راس خود به تصویب رسیدند. جفری سولووین ، مدیرعامل Dentsply Sirona ، پاییز سال گذشته به عنوان بخشی از تکان مدیریتی که منجر به عزیمت پنج رهبر برتر شد ، بازنشسته شد. الیویه بوهون پس از هفت سال حکمرانی اسمیت و برادرز ، بازنشستگی خود را اعلام کرد. با شایعات بیشتر در مورد کسب آینده این شرکت ، Namal Nawana – مدیرعامل سابق Alere که مذاکره فروش خود را به Abbott انجام داد – به جوی او قرار گرفت. سرانجام ، جورج بارت پس از هشت سال کاپیتان سلامت کاردینال ، نوامبر گذشته کناره گیری کرد.

۳۰ شرکت برتر جهانی تجهیزات پزشکی در سال ۲۰۱۸

۲۰۱۷ به نظر می رسد سال خوبی برای هر دو بیمار و بازار دیابت باشد: FDA سیستم حلقه بسته ترکیبی MedMTron MiniMed 670G Medtronic را تأیید کرد ، اولین فناوری برای بیماران دیابتی نوع ۱ است که بدون نیاز به مداخله ، به طور خودکار دوز صحیح انسولین را به کاربر تحویل می دهد. آزمایشگاه های Abbott همچنین برای سیستم مانیتورینگ گلوکز FreeStyle Libre ، یک FDA گره خورده است ، اولین کسی که نیازی به آزمایش قند خون ناخنک نیست ، حتی برای کالیبراسیون. با این حال ، J&J باید بازار را ترشح پیدا کند ، سال گذشته فعالیت پمپ انسولین در انیمیشن آمریکای شمالی را متوقف کرد و خود را از دو تجارت دیابت دیگر امسال رها کرد.
امیدواریم که از خواندن گزارش های برتر ۳۰ امسال لذت ببرید..یادداشت سردبیران: همانطور که گزارش ما را می خوانید ، توجه داشته باشید که در حالیکه شرکت ها طبق فروش گزارش شده برای FY 2017 رتبه بندی می کنند (گرچه ما آمارهای مربوط به سال ۲۰۱۸ را تا جایی که ممکن است ارائه می دهیم) ، برخی ممکن است شامل فروش غیر دستگاهی در یک بخش باشند. ، مانند محصولات ترکیبی ، تحویل دارو ، نرم افزار یا خدمات مرتبط با دستگاه. همه شرکت ها صریحاً بخش دستگاه از کل درآمد را تقسیم نمی کنند. ما با تعداد زیادی اسناد عمومی مشورت کردیم و در صورت نیاز با مقامات شرکت تماس گرفتیم تا به بهترین تخمین ها برسید. همچنین توجه داشته باشید که در پایان دوره گزارش مالی ، تبدیل ارز بر مبنای نرخ ارز انجام شده است.

 

از این محصول دیدن کنید دستگاه تعرق دست